Helsinki

Holmström Camilla

Wellnesslab
Helsingin keskusta

Puhelin: 040 502 0353
Sähköposti: info@wellnesslab.fi
Kotisivut: www.wellnesslab.fi 

Facebook: @wellnesslabcamilla
Instagram: @camilla.holmstrom
Youtube: @camillaholmstrom

Myös etävastaanotto.

Benjaminsson Kristiina

ProHyvinvointi
Klaneettitie 6-8, 1.krs
00420 Helsinki

Puhelin: 044 9889 090
Sähköposti: kristiina@homeopaattinenhoito.fi
Kotisivut: http://www.homeopaattinenhoito.fi/

Facebook: Homeopaattinenhoito
Instagram: @homeopatiahelp

Etävastaanotto: Zoom tai Whatsapp -videopuhelu

Eckstein Aino

p. 050 329 90 12, aino.eckstein@gmail.com, kotisivut: www.melilotus.fi

Honkanen Annastiina

Hoitohuone Ogelia
Kivalterintie 21A, talon pääty (Oulunkylä)
00620 Helsinki

Sähköposti: ogelia.annastiina@gmail.com
Kotisivut: www.ogelia.fi
Facebook: https://www.facebook.com/hoitohuone.ogelia
Instagram: https://instagram.com/hoitohuoneogelia?igshid=ZDdkNTZiNTM=

Consultations also in English.

Järvilehto Satu

Homeopatiakeskus 10M

Puhelin: 0500 242424
Sähköposti: homeopaattisatujarvilehto@gmail.com
Kotisivut: www.satujarvilehto.net

Facebook: https://www.facebook.com/Homeopaatt

Myös etävastaanotto.

Kärävä-Holma Hanna

Valon Huoneet
Taavetinkuja 8
00300 Helsinki

 

Puhelin: 041 536 0505
Sähköposti: hanna.karava@gmail.com
Kotisivut: www.valonhuoneet.fi

Laakso Merja

Osoite: Helsinki E-mail: homeopatia.laakso@hotmail.com

Leppänen Marita

Lääkäriasema Sofianova
Rikhardinkatu 4 B 19, 3 krs

00130 Helsinki

Puhelin: 050 543 5668

Kotisivut: www.vitalina.fi

Etävastaanotto: Zoom

Consultations even in English

Luomahaara Päivi

Tmi Hyvinvointi Elämänvuoksi p. 040 219 11 60, hyvinvointi.elamanvuoksi@outlook.com.

Majava Sirpa

Homeopatia Classico Sirpa Majava Osoite: Pursilahdenranta 2 D Aurinkolahti, Vuosaari 00980 Helsinki Puh. 040-3540107 sirpa.majava444@gmail.com www.sirpamajava.com Facebook: Homeopatia Classico Sirpa Majava

Nyqvist Filippa

PUR Klinikka Osoite: Vetehisenkuja 4, 00530 Hki Puhelin: 040 505 93 63 Email: filippa.nyqvist@gmail.com Tutustu tarkemmin: http://www.pur-kauppa.fi/filippa-nyqvist.php

Penttinen Miia

Tmi Miia Penttinen, puh. 050-5818584

Pohjonen Reeta

Reeta Pohjonen Homeopathy
Luotsikatu 5
00160 Helsinki

Sähköposti: reetarexi@gmail.com

Kotisivut: www.reetapohjonen.com

Räisänen Anne

Osoite: Helsinki Puhelin: 040 5684162
Email: posti@homeopatiaa.fi
Kotisivut: www.homeopatiaa.fi Lisätietoa: ihmiset ja eläimet

Rita Marika

Helsinki

Puhelin: 040 738 9944
E-mail: marika.rita@homeopaattisi.fi
Kotisivut: http://www.homeopaattisi.fi/

Hämeenlinna

vastaanotto: Wetterhoffin talo
Palokunnankatu 9
13100 Hämeenlinna
Puhelin: 040 738 9944
E-mail: marika.rita@homeopaattisi.fi
Kotisivut: http://www.homeopaattisi.fi/

Salomaa Daniela


Savilankatu 3
00250 Helsinki

Puhelin: 040 7314011
Sähköposti: daniela@danielasalomaa.com
Kotisivut: https://www.danielasalomaa.com

Savolainen Miina

Tmi Miina Savolainen

Puhelin: 041 317 9505
Sähköposti: miina@miinasavolainen.fi
Kotisivut: www.miinasavolainen.fi

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063630125791

Myös etävastaanotto.
Consultations also in English.

Snickars Hannele

WellB Hyvinvointikeskus

Puhelin: 041-548 8350
Sähköposti: hsnickars50@gmail.com
Kotisivu: http://www.viasophia.fi/

Konsultation också på svenska

Sorjonen Anna-Maija

Kruunuvuorenkatu 2 C 28
00160 HELSINKI

Puhelin: 0504951130
Sähköposti: amsorjonen@gmail.com
Kotisivut: www.anna-maijasorjonen.fi

Sundell Maria

Helsinki Puhelin: 044-5859593 E-mail: maria@mariasundell.fi Kotisivut: http://www.mariasundell.fi/ Lisätietoa: Konsultation också på svenska.

Vuotari Anne

T:mi Anne Vuotari
Sturenkatu 43
00550 Helsinki

Puhelin: 040 535 0161
Sähköposti: anne.vuotari@kolumbus.fi
Kotisivut: www.annevuotari.fi

Facebook: Luontaishoitola Anne Vuotari 
Instagram: @annevuotar

Wardi Ann

Pur-klinikka, Vetehisenkuja 4 A (katutaso), 00530 Helsinki, p. 040 501 82 45, ann.wardi@kolumbus.fi, kielet: suomi, ruotsi, englanti ja saksa, Tutustu tarkemmin/Please Read more/Bekanta dig: http://www.pur-klinikka.fi/ann-wardi.php

Wurman Guy

Puhelin: 040 419 79 64
Sähköposti: wurman@welho.com
Kotisivut: http://www.wurman.co.uk.

Consultations also in English.

Hurme Eeva

Puhelin: 040 546 99 26
Kotisivut: www.eevahurme.fi

Etävastaanotto: Skype

Räisänen Anne

Helsinki

Osoite: Helsinki Puhelin: 040 5684162 Email: posti@homeopatiaa.fi Kotisivut: www.homeopatiaa.fi Lisätietoa: eläimet

Raasepori

Osoite: Valkjärventie 20, 10420 Pohjankuru Puhelin: 040 5684162 Lisätietoa: ihmiset ja eläimet

Laukkanen Jonna

Luotsikatu 5
00160 Helsinki

Puhelin: +358 40 559 0450
Sähköposti: laukkanen.jonna@gmail.com
Kotisivut: https://homeopaattijonnalaukkanen.fi/

Instagram: @homeopathjonnalaukkanen

Etävastaanotto: Zoom

Tavast Anu

Tmi Anu Anttila

Puhelin: 040 7358857

Vastaanotto sopimuksen mukaan.

Lehtonen Anneli

Koroistentie 4C, katutaso
00280 Helsinki

Puhelin: 040 573 73 28
Sähköposti: anneli.lehtonen22@gmail.com
Kotisivut: www.homeopaattiannelilehtonen.com
Facebook: Homeopaatti Anneli Lehtonen
Instagram: anneli.lehtonen22

Puranen Tiina

Homeo.fi – holistinen hyvinvointi

Ruskeasuo

Puhelin: 044 5528422
Sähköposti: tiina@homeo.fi
Kotisivut: www.homeo.fi

Facebook: HOMEO.fi/@homeopaattitiinapuranen
Instagram: @homeopaattitiinapuranen

Etävastaanotto: Google Meet

Wikström Nina

Ninspring
Ruskeasuo

Puhelin: 044 98 111 00
Kotisivut: https://ninspring.fi

Myös etävastaanotto.
Jag betjänar också på svenska.

Kolehmainen Jaana

Vital Vision Oy

Puhelin: 040 743 4718
Sähköposti: jaana@vitalvision.fi
Kotisivut: www.vitalvision.fi  (linkki nettiajanvaraukseen)

Akuutti neuvonta arkisin klo 10-11 sekä ajanvarauksella: 0600 393933 (€1,98/ min+mpm)

Myös etävastaanotto.