Helsinki

Salomaa Daniela

Daniela Salomaa, Pur-klinikka, Vetehisenkuja 4, 00530 Helsinki, 040-731 4011, https://www.danielasalomaa.com/

Savolainen Miina

Miina Savolainen Albertinkatu 46 D, 00180 Helsinki Puhelin: 041 317 9505 E-mail: homeopaatti.miina.savolainen@gmail.com Lisätietoja: Konsultaatiot myös videopuheluilla.  Consultations also in English and via video chat.

Sherr Camilla

www.camillasherrhomeopathy.com www.homeopathyforhealthinafrica.org cami.sherr@outlook.com Skype/Helsinki/Tel Aviv suomeksi, på svenska, in English

Snickars Hannele

WellB Hyvinvointikeskus, Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki Vastaanotto lisäksi Lauttasaaressa Puhelin: 041-548 8350 E-mail: hsnickars50@gmail.com Kotisivu: http://www.viasophia.fi/ Lisätietoa: Konsultation också på svenska

Sorjonen Anna-Maija

Kruunuvuorenkatu 2 C 28, 00160 HELSINKI Klassinen Homeopaatti, solumineraali- ja iirisanalyysit nro 0504951130, e-mail: amsorjonen@gmail.com www.anna-maijasorjonen.fi

Sundell Maria

Helsinki Puhelin: 044-5859593 E-mail: maria@mariasundell.fi Kotisivut: http://www.mariasundell.fi/ Lisätietoa: Konsultation också på svenska.

Uitto Marketta

apteekkari emerita Vastaanotto sopimuksen mukaan Hämeenlinnassa tai Helsingissä +35840 5586 748 marketta.uitto@apteekit.net www.torinrohdos.fi

Valtonen Anne

Ajanvaraus 040 9336150 email: anne@optimaalinenterveys.com kotisivut:  http://www.optimaalinenterveys.com/ Osoite: Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki

Verbeek Maria

WellB, Kalliolinnantie 7 Kotikäynnit sopimuksen mukaan/Skype mariaverbeek8@gmail.com  +358400142097 Konsultation  också på svenska. 

Vuotari Anne

T:mi Anne Vuotari Osoite: Sturenkatu 47, 00550 Helsinki Puhelin: 040 535 0161 E-mail: anne.vuotari@kolumbus.fi Kotisivut: http://www.kolumbus.fi/anne.vuotari/

Facebook IconSähköpostimme