Helsinki

Rikala Katja

Homeopatiakeskus 10M, Kalevankatu 12, 3 krs 00100 Helsinki, p. 050 376 1449, katja.rikala@gmail.com, kotisivut: http://www.klassinenhomeopaatti.fi/

Rita Marika

Puhelin: 040 738 9944 E-mail: marika.rita@homeopaattisi.fi Kotisivut: http://www.homeopaattisi.fi/

Salomaa Daniela

Daniela Salomaa, Pur-klinikka, Vetehisenkuja 4, 00530 Helsinki, 040-731 4011, https://www.danielasalomaa.com/

Sherr Camilla

www.camillasherrhomeopathy.com www.homeopathyforhealthinafrica.org cami.sherr@outlook.com Skype/Helsinki/Tel Aviv suomeksi, på svenska, in English

Snickars Hannele

WellB Hyvinvointikeskus, Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki Vastaanotto lisäksi Lauttasaaressa Puhelin: 041-548 8350 E-mail: hsnickars50@gmail.com Kotisivu: http://www.viasophia.fi/ Lisätietoa: Konsultation också på svenska

Sorjonen Anna-Maija

Rahapajankatu 1 A 8, 00160 Helsinki. Klassinen Homeopaatti, solumineraali- ja iirisanalyysit. nro 0504951130, e-mail: amsorjonen@gmail.com.

Sundell Maria

Helsinki Puhelin: 044-5859593 E-mail: maria@mariasundell.fi Kotisivut: http://www.mariasundell.fi/ Lisätietoa: Konsultation också på svenska.

Uitto Marketta

apteekkari emerita Vastaanotto sopimuksen mukaan Hämeenlinnassa tai Helsingissä +35840 5586 748 marketta.uitto@apteekit.net www.torinrohdos.fi

Valtonen Anne

Ajanvaraus 040 9336150 email: anne@optimaalinenterveys.com kotisivut:  http://www.optimaalinenterveys.com/ Osoite: Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki

Verbeek Maria

WellB, Kalliolinnantie 7 Kotikäynnit sopimuksen mukaan/Skype mariaverbeek8@gmail.com  +358400142097 Konsultation  också på svenska. 

Facebook IconSähköpostimme