Helsinki

Salomaa Daniela

Pur-klinikka Vetehisenkuja 4, 00530 Helsinki 040-731 4011

Snickars Hannele

WellB Hyvinvointikeskus, Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki Vastaanotto lisäksi Lauttasaaressa Puhelin: 041-548 8350 E-mail: hsnickars50@gmail.com Kotisivu: http://www.viasophia.fi/ Lisätietoa: Konsultation också på svenska

Sorjonen Anna-Maija

Rahapajankatu 1 A 8, 00160 Helsinki. Klassinen Homeopaatti, solumineraali- ja iirisanalyysit. nro 0504951130, e-mail: amsorjonen@gmail.com.

Sundell Maria

Helsinki Puhelin: 044-5859593 E-mail: maria@mariasundell.fi Kotisivut: http://www.mariasundell.fi/ Lisätietoa: Konsultation också på svenska.

Uitto Marketta

apteekkari emerita Vastaanotto sopimuksen mukaan Hämeenlinnassa tai Helsingissä +35840 5586 748 marketta.uitto@apteekit.net www.torinrohdos.fi

Valtonen Anne

Ajanvaraus 040 9336150 email: anne@optimaalinenterveys.com kotisivut:  http://www.optimaalinenterveys.com/ Osoite: Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki

Vuotari Anne

T:mi Anne Vuotari Osoite: Sturenkatu 47, 00550 Helsinki Puhelin: 040 535 0161 E-mail: anne.vuotari@kolumbus.fi Kotisivut: http://www.kolumbus.fi/anne.vuotari/

Wardi Ann

Pur-klinikka, Vetehisenkuja 4 A (katutaso), 00530 Helsinki, p.  040 501 82 45, ann.wardi@kolumbus.fi, kielet: suomi, ruotsi, englanti ja saksa, Tutustu tarkemmin/Please Read more/Bekanta dig: http://www.pur-klinikka.fi/ann-wardi.php

Wurman Guy

Homeopatiakeskus 10 M, Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki p. 040 419 79 64, wurman@welho.com, kotisivut: http://www.wurman.co.uk. Consultations also in English.

Facebook IconSähköpostimme