Helsinki

Nyqvist Filippa

PUR Klinikka Osoite: Vetehisenkuja 4, 00530 Hki Puhelin: 040 505 93 63 Email: filippa.nyqvist@gmail.com Tutustu tarkemmin: http://www.pur-kauppa.fi/filippa-nyqvist.php

Parviainen Sari

Tmi Saarnica Osoite: Hämeentie 34,  sisäpiha, 00530 Helsinki Puhelin: 040 850 9485 E-mail: sari@saarnica.fi Kotisivut: www.saarnica.fi

Pohjonen Reeta

Purppuranka Osoite: Homeopatiakeskus 10M, Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki Puhelin: 044 522 0573 E-mail: reeta@pohjonen.org Kotisivut: www.purppuranka.org

Puranen Tiina

Hämeentie 34, 00530 Helsinki, p. 044 552 8422, tiina@homeo.fi, kotisivut: www.homeo.fi

Räisänen Anne

Osoite: Helsinki Puhelin: 040 5684162 Email: posti@homeopatiaa.fi Kotisivut: www.homeopatiaa.fi Lisätietoa: ihmiset ja eläimet

Rikala Katja

Homeopatiakeskus 10M, Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki, p. 050 376 1449, katja.rikala@gmail.com, kotisivut: http://www.klassinenhomeopaatti.fi/

Snickars Hannele

Homeopatiakeskus 10 M, Kalliolinnantie 7, 00140 Helsinki Puhelin: 041-548 8350 E-mail: hsnickars50@gmail.com Kotisivu: http://www.viasophia.fi/ Lisätietoa: Konsultation också på svenska

Sorjonen Anna-Maija

Rahapajankatu 1 A 8, 00160 Helsinki. Klassinen Homeopaatti, solumineraali- ja iirisanalyysit. nro 0504951130, e-mail: amsorjonen@gmail.com.

Sundell Maria

Helsinki Puhelin: 044-5859593 E-mail: maria@ockra.fi Kotisivut: http://www.mariasundell.fi/ Lisätietoa: Konsultation också på svenska.

Facebook IconSähköpostimme