Helsinki

Benjaminsson Kristiina

*Luontaisterveyskeskus* ProHyvinvointi Osoite: Laulukuja 4, 00420 Helsinki Puhelin: 045 650 4092 E-mail: kristiina@benjaminsson.fi Kotisivut: http://www.homeopaattinenhoito.fi/ Facebooksivut:www.facebook.com/Homeopaattinenhoito Kansainvälinen sertifiointi Practitioner of Classical Homeopathy (PCH) ja myös Psykokinesiologi, KOkonaisvaltaisen Hyvinvoinnin Ohjaaja sekä ReiKi-Master

Druzhinina Ljuba

Mannerheimintie 44 A, 044-2710974, ljuba.druzhinina@gmail.com https://www.facebook.com/HomeoMedicum-2159856210998192/ Консультация гомеопата-классика на русском языке.

Eckstein Aino

p. 050 329 90 12, aino.eckstein@gmail.com, kotisivut: www.melilotus.fi

Granholm Barbro

Circlum klinikka Osoite: Vetehisenkuja 4A, 00530 Helsinki Puhelin: 040 7324604 E-mail: homeopatiahuone@hotmail.com Tutustu tarkemmin:http://www.circlumfarmasia.fi/BarbroGranholm/ Kotisivut:http://www.barbrogranholm.fi/

Grantzau Hannele

Ajanvar. ja tied. 046 847 01 73, hannele.grantzau@gmail.com, Cert. Elämänkaariterapeutti/Biografisamtalsterapeut/Biographical counsellor Dipl. klassinen homeopaatti/klassisk homeopat. Lisätietoa: Elämänkaarityöskentelyä ja terapiakeskustelua, workshoppeja sekä homeopaattista konsultaatiota, suomeksi ja ruotsiksi.

Harjunpää Kaisu

Sofiankatu 4C, Senaatintorin kupeessa p. 050 526 03 08, kaisu.harjunpaa@vivesco.fi, kotisivu: http://www.vivesco.fi

Hentunen Pauliina

p. 040 563 40 52, pauliina@millago.fi, kotisivut: http://www.millago.fi/

Holmström Camilla

Homeopatiakeskus WellBe, Kalliolinnantie 7 (Kaivopuisto) PUR-klinikka, Vetehisenkuja 4, Hakaniemi, Helsinki, p. 040 502 03 53, info@wellnesslab.fi kotisivut:  www.wellnesslab.fi Lisätietoa: ravintovalmentaja & personal trainer.

Honkanen Annastiina

Osoite: Meri-Rastilan kuja 2B, 00980 Helsinki, Puh: 050-3741037, E-mail: annastiina@andira.fi, Kotisivut: www.andira.fi

Facebook IconSähköpostimme