Eläinhomeopatia

Hytönen Tarja

Osoite: Klippinkitie 5 A 9b, 02780 ESPOO Puhelin: 040 867 1684 E-mail: tarja@tarjahytonen.fi Kotisivut: http://www.tarjahytonen.fi/ Lisätietoa: Diplomi homeopaatti. Myös eläinhomeopatiaa.

Kolehmainen Jaana / Halikko

EHYT-areena, Tmi Leena Piira, Maorlantie 1, 24800 Halikko, p. 040 743 47 18, jaana@vitalvision.fi, kotisivut: http://www.vitalvision.fi/elainhomeopatia/. Lisätietoja: eläin- ja  ihmisvastaanotto.

Kolehmainen Jaana / Helsinki

Pajupillintie 28, Helsinki 00420 p. 040 743 4718, jaana@vitalvision.fi, kotisivut: www.vitalvision.fi Lisätietoa: Eläinhomeopaatti

Kolehmainen Jaana/Joensuu

Kotikäynnit sopimuksen mukaan, ajanvaraus ja tiedustelut: 040 743 47 18, jaana@vitalvision.fi, kotisivut: www.vitalvision.fi

Lehtioksa Irmeli

Teen koti- /tallikäyntejä, p. 040 861 62 12, irmeli.lehtioksa@gmail.com, Kotisivu: http://www.irmelilehtioksa.fi/

Nieminen Marjut

Dipl. homeopaatti,eläin- ja ihmisvastaanotto, Haaransuontie 15, 90240 Oulu ja Hyrkkääntie 71, 91500 Muhos (kotikäynnit sopimuksen mukaan), p. 0405064101, marjut.nieminen@gmail.com www.lh-keskus.net

Roivainen Marjut

Osoite: Istulanperäntie 272, 91780 Neittävä Puhelin: 050 373 1516 E-mail: marjut.roivainen@netti.fi Kotisivut: http://www.elainhomeopaatti.fi/ Lisätietoa: Eläinhomeopaatti

Uurto Katariina / Sastamala

Osoite:  Savikuja 17, Sastamala Puhelin: 040 512 8988 E-mail: katariina@uurto.com Kotisivut: http://www.uurto.com/ Lisätietoa: Myös eläimet, kurssit ja luennot.

Uurto Katariina / Tampere

Sydänystävät Osoite: Koivistonkylän Prisma 2.krs., 33820 Tampere Puhelin: 040 512 8988 E-mail: katariina@uurto.com Kotisivu: http://www.uurto.com/ Lisätietoa: Myös eläimet, kurssit ja luennot

Facebook IconSähköpostimme